Towarzystow Przyjaciół Centralnego Muzeum Morskiego

Katalog - dary TPNMM

Nazwa muzealium Darczyńca Rok przekazania

Medal "1000 rejsów w służbie polskiej marynarki handlowej"

Towarzystwo Przyjaciół MM/CMM/NMM 2006

Medal "1794 Conradinum 1994"

Zbierski Andrzej 2001

Medal "1794 Conradinum 1994"

Zbierski Andrzej 2001

Medal "25 lat PPDiUR Dalmor"

Stefański Lech 1978

Medal "25 lat ZSZ Stoczni Marynarki Wojennej"

Filipek Bogumił 1996

Medal "30 [lat] Dalmor"

Stefański Lech 1978

Medal "40 lat Stoczni Gdańskiej im. Lenina"

Towarzystwo Przyjaciół MM/CMM/NMM 2006

Medal "50 lat Polskiej Klasyfikacji Statków"

Towarzystwo Przyjaciół MM/CMM/NMM 2006

Medal "50-lecie portu Władysławowo"

Groch Gabriel 1991

Medal "500 numerów miesięcznika Morze"

Miciński Jerzy 1979

Medal "7 Brygada Ochrony Wybrzeża"

Filipek Bogumił 1996

Medal "Administracja Morska 1920-2000"

Zbierski Andrzej 2001

Medal "Bark Seǔte Deern"

Smolarek Przemysław 1976

Medal "Compagnie les Abeilles, Chantiers Augustin Normand"

Wiśniewski Jerzy 1980

Medal "Dar Pomorza"

Filipek Bogumił 1996

Medal "Gallia Praelucente tuta Nautis Littora"

Towarzystwo Przyjaciół MM/CMM/NMM 2010

Medal "III Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę Jeziora Żywieckiego"

Polkowski Bolesław 1979

Medal "Klub Kajakowy PTTK Wodniak przy Gdańskiej Stoczni Remontowej 35 lat GSR"/ "Wodniak 1953 - 1988"

Michalczyk Andrzej 1993

Medal "Kpt. Żeglugi Wielkiej Wojciech Babiński 1950-1980"

Babiński Wojciech 2001

Medal "M.s. Jacek Malczewski, 1979"

Smolarek Przemysław 1982

Medal "Morski Instytut Rybacki"

Groch Gabriel 1991

Medal "Morze – 50 lat pracy dla budowy Polski morskiej"

Miciński Jerzy 1978

Medal "Morze – 50 lat pracy dla budowy Polski morskiej"

Miciński Jerzy 1978

Medal "Morze żywi i bogaci"

Zbierski Andrzej 2001

Medal "ORP Gdynia – X lat w służbie ojczyźnie"

Polkowski Bolesław 1979

Medal "ORP Iskra"

Filipek Bogumił 1996

Medal "ORP Warszawa"

Filipek Bogumił 1996

Medal "Pięćsetny remont statku radzieckiego w Gdańskiej Stoczni Remontowej"

Smolarek Przemysław 1985

Medal "PTTK. Oddział Marynarki Wojennej"

Filipek Bogumił 1996

Medal "Puckie Zakłady Mechaniczne – 25 lat"

Groch Gabriel 1991

Medal "Retman wiślany i bużny"

Zbierski Andrzej 2001

Medal "Seenotrettungsdienst DDR"

Babiński Wojciech 1979

Medal "Seenotrettungsdienst DDR"

Babiński Wojciech 1979

Medal "Societe Nationale D’Acclimatation de France" dedykowany prof. Michałowi Siedleckiemu

Towarzystwo Przyjaciół MM/CMM/NMM 2001

Medal "St. oficer Piotr Chalimoniuk w dowód uznania – 25 lat żeglugi po morzach i oceanach – 11.10.69 – Jan Matejko – Pacyfik"

Polkowski Bolesław 1979